KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13956116
nr 1395 6116
Oidentifierad konstnär. Modell. Signerad, daterad -66. Olja på pannå, 50x41, yttermått inklusive ram: 54x45 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 3 maj 2021
kl 18:53:58
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)